Carl Fredrik Reuterswärd

(Sverige, 1934-2016)
Carl Fredrik Reuterswärd
(Sverige, 1934-2016)

Carl Fredrik Reuterswärd, Utan titel

Krita, signerad och daterad 1991, bildyta 70x100 cm

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Utropspris
4 000 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?