Strålkastare, Strand Electrics, England, 1900-tal.

Grålackerad. Ställbar. Höjd inklusive fäste, ca 53m djup 27 cm.

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Slitage. Märken.

Proveniens

Sveriges Radio/Sveriges Television.

Utropspris
2 000 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1052. Kopp, porslin. Qingdynastin, med Yongzhengs märke och period (1723-35).
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK