Ole Lynggard ett par örhängen i form av snäckor

18K vitguld med runda briljantslipade diamanter, mått ca 8 X 6 mm, totalvikt 3 g. Signerade Ole L.

Bruksslitage.

Auktionen avslutas
3 dagar 15 timmar
3 700
331
351
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
13 jul 20:43
3 700 SEK
11 jul 8:36
3 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J400
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?