Brosch med hänge, 18K vit/rödguld med briljantslipade och åttkantslipade diamanter

Mittsten briljantslipad diamant ca 0.23 ct. Diamanter totalt ca 1 ct. Kläpp stämplad Gustaf Dahlgren & Co. Längd med kläpp ca 55 mm. Bredd broschnål ca 50 mm. Vikt 7 g.

Bruksslitage.

3 700
331
351
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
11 jul 16:45
3 700 SEK
11 jul 13:16
3 500 SEK
11 jul 12:35
500 SEK
10 jul 9:53
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?