Spegel, samt spegellampetter, ett par, 1920/30-tal.

Ramar av tenn. Spegel krönt av bågskytt. Lampetter med hjortdjur, för ett ljus vardera. Höjd ca 40 - 62 cm.

Slitage. Övre delen av ramen i spegeln något skev.

Auktionen avslutas
2 dagar 9 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V31