Soffgrupp, 2 dlr Swedish Modern 1940/50-tal

tre-sits, svängd form, klädd med relief-mönstrat tyg, sitthöjd ca 40 cm, ca 175x80x85 cm samt 85x80x75 cm

Bruksslitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.

Utropspris
3 000 SEK
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?