Lapponia, manschettknappar, två par samt Matti Hyvärinen, Siro Koru ett par örhängen, sterlingsilver
Ett par manschettknappar stämplade Bjorn, Björn Weckström. Lapponia 1984 och 1985. Mått ca 20 x 16 mm och 18 x 15 mm. Örhängen längd ca 65 mm. Totalvikt ca 49 g. Medföljande påse Lapponia.
Slitage.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13