Piedestal, samtida tillverkning.

Kubformad, ihålig konstruktion klädd röd travertin med naturliga håligheter.Mått 30,5 x 30,5 x 30,5 cm.

Smärre slitage. Repor.

Utropspris
4 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?