Louis Sparre

(Sverige, 1863-1964)
Louis Sparre
(Sverige, 1863-1964)

Louis Sparre, El Bestioun Taza.

Signerad L.S. och daterad 1921. Olja på pannå 23 x 17 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Utropspris
400 EUR

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?