Adolf von Becker

(Finland, 1831-1909)
Adolf von Becker
(Finland, 1831-1909)

Adolf von Becker, Vy från Hyères.

Signerad ABecker Hyères och daterad 1897. Olja på pannå 26 x 34 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Utropspris
700 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?