Bordslampa 2000-tal

Bordslampa 2000-tal

Metall, höjd ca 49 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Skärm något lös

Auktionen avslutas
1 dag 6 timmar
500
45
48
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
18 jun 21:35
500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?