Atelier Fauni, Muminfigur, "Snorkfröken" Ateljée Fauni, 1950/60-tal.

Märkt "Atelier Fauni, Made in Finland". Höjd ca. 15 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1037. Askar med lock, två stycken, silver. Tangdynastin (618-906).
Utropspris
30 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
160 000

ditt bud
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
150

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
170 000 SEK