Ring 18K guld med gammalslipade diamanter

totalvikt ca 0.15 ct, bredd ca 5 - 13 mm, storlek 54, totalvikt 8.5 g. Med brittiska stämplar.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
9 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?