fanerat med mahogny, upptill två glasade och spröjsade dörrar, bakomliggande hyllor, skrivklaff med inredning, nedtill fyra lådor, ca 100x54x214 cm, två-delat Nyckel finns.
Bruksslitage. Fanerlagningar. Blekt. Maskstungen. Lagningar. List saknas
Auktionen avslutas
4 dagar 7 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor