Gustaf Kinmansson

(Sverige, 1822-1887)
Gustaf Kinmansson
(Sverige, 1822-1887)

Lars Gustaf Kinmansson, Vinterlandskap med vedsamlande familj

Signerad G. Kinmansson och daterad 1860. Duk 80 x 118 cm.

Gulnad fernissa.

Utropspris
4 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?