Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

Berndt Lindholm, Segelbåtar.

Signerad B. Lindholm. Olja på pannå 24,5 x 35 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
2 200 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?