Ludvig Richarde

(Sverige, 1862-1929)
Ludvig Richarde
(Sverige, 1862-1929)

Ludvig Richarde, Från Västkusten

Signerad L. Richarde och daterad 1904. 66 x 101 cm.

Krackelerad.

Utropspris
2 500 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?