Soffbord, Englesson.

Soffbord, Englesson.

Stomme av förkromad och mässingsfärgad metall. Två lösa glasskivor. Längd 150, bredd 90, höjd 48 cm.

Smärre slitage. Nagg på skivorna.

Utropspris
2 500 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?