Birgitta Nelson Clauss, bonad "Mörka ögon" signerad ca 21x28 cm
Obetydligt ytslitage.
Klubbat pris
4 800
436
457
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
11 jun 23:15
4 800 SEK
11 jun 23:15
4 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
11 jun 23:14
4 400 SEK
11 jun 23:14
4 200 SEK
11 jun 22:27
4 000 SEK
11 jun 22:27
3 800 SEK
11 jun 22:26
3 600 SEK
11 jun 22:26
3 400 SEK
11 jun 22:25
3 200 SEK
11 jun 22:25
3 000 SEK
6 jun 11:08
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1