Erik Granfelt

(Finland, 1919-1990)
Erik Granfelt
(Finland, 1919-1990)

Erik Granfelt, Stilleben med frukt.

Signerad E. Granfelt och daterad -89. Olja på pannå 33 x 45 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
300 EUR

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?