JAROSLAV, PAUR. Olja på pannå. Sign. "Paur, Paris -58."
Vy över Notre-Dame. 24x18.
Oxiderad fernissa.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
800 SEK