Soffbord / sidobord för Walter Knoll 2000-tal.

Benställning av borstat stål. Frostad glasskiva. Diameter 65 cm. Höjd 42 cm.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
250 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?