Jan Palmu

(Finland, 1945-1995)
Jan Palmu
(Finland, 1945-1995)

Jan Palmu, Blomsterstilleben.

Signerad Jan Palmu och daterad -82. Olja på duk 43 x 53 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
250 EUR

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?