Karl Momen

(Iran/Sverige, Född 1935)
Karl Momen
(Iran/Sverige, Född 1935)

Karl Momen, Utan titel

Olja på duk, signerad på kanten, 70x70 cm

Oramad.

Klubbat pris
3 200
286
303
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
11 jul 21:38
3 200 SEK
4 jul 22:52
3 000 SEK
4 jul 11:44
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?