Albert Lindfors

(Finland, 1860-1922)
Albert Lindfors
(Finland, 1860-1922)

Albert Lindfors, Bylandskap.

Signerad Albert Lindfors och daterad 1916. Akvarell, passepartout 27,5 x 45 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?