Paolo Piva

(Italien, Född 1950)
Paolo Piva
(Italien, Född 1950)

Paolo Piva, soffbord "Alanda" B & B Italia sent 1900-tal

Svartlackerad stomme av metall, lös glasskiva. ca 120x120x26 cm.

Obetydligt ytslitage. Repor. Ett hörn på skivan med större nagg

Utropspris
6 000 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1166. Fat, porslin, Qingdynastin, Kangxi (1662-1722).
Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
Budhistorik
Fair warning
2 800

ditt bud
Aktuellt bud:
2 800 SEK