Komplot Design stolar 7 st "Gubi 3D dining chair" 2000-tal.

Sittskal i vitlackerad plast, benställning av skicktlimmat trä med ekfanér. Sitthöjd ca 46 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
10 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?