Aubrey Beardsley

(Storbritannien, 1872-1898)
Aubrey Beardsley
(Storbritannien, 1872-1898)

Aubrey Beardsley 1872-1898, efter, silkscreen, "The Climax".

Bladstrl. 123 x 74 cm. Oramad. 1900-tal.

Kantskador.

Från Oscar Wilds Salome.

Auktionen avslutas
13 timmar 5 minuter
180
2 014
191
Utropspris
250 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 190 EUR. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
13 jul 12:11
180 EUR
13 jul 12:10
150 EUR
13 jul 12:10
100 EUR
10 jul 14:44
50 EUR
9 jul 6:42
30 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Mikael Nygård
Mikael Nygård

Placering: Mastokatu 4-6, Wanha Satama / Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsinki / Helsingfors - B600
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?