Aubrey Beardsley

(Storbritannien, 1872-1898)
Aubrey Beardsley
(Storbritannien, 1872-1898)

Aubrey Beardsley 1872-1898, efter, silkscreen, "The Climax".

Bladstrl. 123 x 74 cm. Oramad. 1900-tal.

Kantskador.

Från Oscar Wilds Salome.

Utropspris
250 EUR