Bertil Vallien

(Sverige, Född 1938)
Bertil Vallien
(Sverige, Född 1938)

Bertil Vallien, skål signerad

Signerad Kosta Boda B Vallien 57251, diameter ca 15 cm, höjd ca 10 cm

Obetydligt ytslitage.

Formgivare

Utropspris
2 500 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?