Stan Wys (Wysocki)

(Vitryssland/Polen, Född 1949)
Stan Wys (Wysocki)

Stan Wys, Modellstudie.

Signerad Stan Wys och numrerad 4/12 samt daterad 2004. Patinerad brons, höjd 41 cm.

Obetydligt ytslitage. Obetydliga repor.

Utropspris
3 000 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?