Bernard Melois

(Frankrike, 1939-2023)
Bernard Melois
(Frankrike, 1939-2023)

Bernard Melois, skulptur "nature morte au chat pot"

Metall och emalj, signerad och daterad 1983, höjd ca 90 CM

Obetydligt ytslitage. Obetydligt nagg.

Utropspris
3 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?