Maria Alekseevna Feodorova

(Ryssland, 1859-1934)
Maria Alekseevna Feodorova
(Ryssland, 1859-1934)

Maria Alekseevna Feodorova, Eka vid stranden.

Signerad M. Feodorova. Olja på duk 17 x 36 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?