Carsten Regild

(Sverige, 1941-1992)
Carsten Regild
(Sverige, 1941-1992)

Carsten Regild, Kompostion.

Signerad C. Regild och daterad -87. Duk 33 x 24 cm.

Konstnär

Utropspris
4 000 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?