Ytterfoder/urnor ett par 1900-talets första hälft gjutjärn

Innerdiameter ca 20 cm, höjd ca 20 cm

Bruksslitage.

Utropspris
2 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?