Beverloo Corneille

(Nederländerna, 1922-2010)
Beverloo Corneille
(Nederländerna, 1922-2010)

Beverloo Corneille, "Apropå katter".

Signerad Corneille och daterad -78 samt numrerad XXV/XXV, Färgetsning 64 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram

Utropspris
3 000 SEK

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?