Martin Emond

(Sverige, 1895-1965)
Martin Emond
(Sverige, 1895-1965)

Martin Emond, Hus med trappa

Akvarell, signerad bildyta 47x60 cm

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
2 500 SEK

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?