Soffa, Dux, 1900-talets slut.

Soffa, Dux, 1900-talets slut.

Rött skinn med vita stickningar, lösa plymåer i sits och rygg. Etikettmärkt. På ben av kromat stål. Sitthöjd 42, längd 200, höjd 72, djup ca. 85 cm.

Smärre slitage, fläckar och märken.

Utropspris
4 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?