Vitrinskåp 1900-talets första hälft

Vitmålat, två-delat, lösa hyllplan, ca 86x52,5x177 cm

Bruksslitage. Repor. Senare målning. Avnött. Färgbortfall. Smärre slitage.

Auktionen avslutas
27 minuter 10 sekunder
1 800
161
171
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (9 bud)
13 jul 14:43
1 800 SEK
13 jul 14:43
1 700 SEK
13 jul 14:42
1 500 SEK
13 jul 14:42
1 400 SEK
13 jul 14:42
1 200 SEK
13 jul 14:42
1 000 SEK
13 jul 14:42
800 SEK
13 jul 14:41
500 SEK
13 jul 14:30
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?