PARTI KINAPORSLIN, 11 delar, Kina, mest sen Qing.

Två olika vaser, ett par lyktor, ett par penselställ, ett par vaser, skål, ett par koppar. Olika form och dekor. H 4,5-15.

Slitage, enstaka nagg.

Utropspris
2 000 SEK