Taklampa, 1930-tal.

Taklampa, 1930-tal.

För tre ljuspunkter, stomme av förkromad metall, kupor av vitt glas. Diameter ca 43 cm, höjd ca 67 cm

Åldersrelaterat slitage. Senare beslag. Senare beslag. Ej funktionstestad.

Utropspris
250 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?