Gillis Lundgren

(Sverige, 1929-2016)
Gillis Lundgren
(Sverige, 1929-2016)

Gillis Lundgren, soffa "Hit" IKEA 1970-tal

Tre-sis, stomme av lackerad metall, lösa djuphäftade tygklädda dynor, sitthöjd ca 36 cm, ca 222x80x68 cm

Åldersrelaterat slitage. Blekt.

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?