Juke box, "Rock-Ola 454", USA 1970-tal.

Blandad uppsättning låtar. Bredd 105 cm. Djup 60 cm. Höjd 120 cm. Fungerar ej.

Fungerar ej. Åldersrelaterat bruksslitage. Ej funktionstestad.

150
1 679
159
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
9 jul 17:01
150 EUR
3 jul 0:09
110 EUR
2 jul 22:12
100 EUR
2 jul 20:06
30 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?