Serveringsvagn för Finnair 1900-talets slut.

Aluminium. Märkt Finnair. Bredd 85 cm. Djup 30 cm. Höjd 105 cm.

Ställvis omfattande slitage och skador. Märken. Repor.

Utropspris
300 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?