Örhängen, 18K vitguld med mabépärlor

Diameter ca 17 mm. Skruvar med svenska stämplar. Vikt 8 g. Med säkerhetskrok.

Bruksslitage.

Auktionen avslutas
3 dagar 18 timmar
500
44
47
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
17 jul 12:13
500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J404
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?