LBG group (Leif & Bengt Troedsson) stolar 4 st "Rimbo" sent 1900-tal

Valnöt, stoppad tygklädd sits, sitthöjd ca 46 cm

Obetydligt ytslitage. Senare klädsel. Renoverad.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?