Vitrinskåp/bokskåp ett par IKEA sent 1900-tal

Furu, delvis klädd med textil tapet, lösa flyttbara hyllplan, ca 83x43x218 cm

Bruksslitage. Repor. Avnött. Blekt. Märken. Övre dörrpar felmonterade

600
53
56
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
11 jul 18:58
600 SEK
11 jul 18:58
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?