Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.

Fast stoppad klädsel med knappar i ryggen, betsade och lackerade ben. Bredd 75 cm, sitthöjd 38 cm, totalhöjd 80 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Senare klädsel. Hål på tyget.

Utropspris
250 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Mikael Nygård
Mikael Nygård

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?