Allmoge
1572368

Dörrar ett par 1800-tal

Dörrar ett par 1800-tal

Bemålade, ca 60x250 cm vardera

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Senare målning. Lagningar. Skador.

Auktionen avslutas
4 dagar 1 timme
1 850
163
174
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 950 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
23 jul 21:37
1 850 SEK
22 jul 21:24
1 750 SEK
22 jul 15:53
500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?