Brosch 18K guld och snäckskalscamé, Viktor Lindman, Helsingfors 1917.

Stämplad VL, Viktor Lindman, Helsingfors 1917. Mått ca 45 x 35 cm. Vikt 12 g.

Bruksslitage. Gravyr.

Utropspris
2 500 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?